Najpierw zainteresowani powinni wypełnić ankietę (opracowaną przez zespół psychologów i psychiatrów UMW), która ma pomóc w ocenie samopoczucia studentów. Wyniki badania pomogą zdecydować o zasięgnięciu oferowanej pomocy, ale także lepszej organizacji pracy i wsparcia na uczelni.
Jak umówić się na wizytę?
Należy zgłosić się telefonicznie do poradni (nr tel. 71 784 16 00) lub wysłać zgłoszenie na adres badanie.pandemia@gmail.com.
Zespół Katedry i Kliniki Psychiatrii UMW program wsparcie uruchomił w kilku obszarach:
Dla chorych izolowanych w szpitalu, przed i po diagnostyce w kierunku koronawirusa.
Telekonsultacje psychologiczne oraz psychiatryczne będą udostępnione wszystkim potrzebującym w ramach pracy wolontaryjnej przedstawicieli zespołu kliniki i współpracujących psychoterapeutów.
– telefon kontaktowy: 885 852 297– e-mail: interwencja.umed@gmail.com
– każda osoba potrzebująca, po wysłaniu potrzeby interwencji na e-maila bądź telefon, będzie umówiona na telekonsultacje lub wideokonsultacje.
Dla osób izolowanych na kwarantannie w domu i ośrodkach pozaszpitalnych z powodu narażenia na zakażenie koronawirusem.
Telekonsultacje psychologiczne oraz psychiatryczne będą udostępnione wszystkim potrzebującym w ramach pracy wolontaryjnej i ambulatoryjnej osób z zespołu kliniki i współpracujących psychoterapeutów.
– telefon kontaktowy: 71 784 16 10– e-mail interwencja.umed@gmail.com– każda osoba potrzebująca, po wysłaniu potrzeby interwencji na maila bądź telefon, będzie umówiona na telekonsultacje lub wideokonsultacje.
Dla personelu medycznego w czasach szczególnej sytuacji, jaką jest ogłoszony przez WHO stan pandemii.
Jako placówka kliniczna Katedra i Klinika Psychiatrii UMW oferuje wszystkim pracownikom ochrony zdrowia możliwość skorzystania z szybkiego dostępu do konsultacji psychiatrycznych i psychologicznych w ramach Przyklinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego Kliniki Psychiatrii USK we Wrocławiu w formie telekonsultacji (skype, facetime, telefon).
– telefon kontaktowy 71 784 16 10– e-mail: psychiatria@umed.wroc.pl